Jacob van Ruysdaelstraat 16, Haaksbergen
- Woning type: Tussenwoning
- Status: Te koop
- Plaats: Haaksbergen
- Wijk: Zienesch Wolferink
- Gebruiksopp. wonen: 71 m²
- Inhoud: 278 m³
- Bouwjaar: 1968
- Slaapkamers: 3
- Badkamers: 1
- Perceeloppervlakte: 144 m²
Kenmerken
- Berging
- Tuin
Details
OP EEN GOEDE LOCATIE GELEGEN STARTERSWONING
Deze tussenwoning gelegen aan de Jacob van Ruysdaelstraat 16 is in een fijne woonwijk gelegen op korte afstand van voorzieningen. De huisartsenpost en een supermarkt (binnenkort opent de LIDL een vestiging aan de Ferdinand Bolstraat) alsmede de basisschool liggen letterlijk om de hoek. En ook het Haaksbergse centrum is zowel lopend als fietsend in een mum te bereiken. De van Ruysdaelstraat is kindvriendelijk met alleen bestemmingsverkeer, veel openbaar groen en speelterreintjes in de directe omgeving.
GOEDE BASIS
Is schilderen niet uw hobby? Dat is dan ook mooi meegenomen. De woning heeft rondom kunststof kozijnen dus daar heeft u geen omkijken naar. De van oorsprong houten borstweringen zijn vervangen door metselwerk dus ook daar hoeft u niet mee aan de slag. De dubbele beglazing is in hoofdzaak HR++ zodat een begin is gemaakt met het verduurzamen van de woning. Zodra de gevels en het dak zijn geïsoleerd blijft de gasrekening lekker laag.
LATEN WE EENS BINNEN KIJKEN
Via de hal betreed je de woning. Hier bevindt zich de meterkast, het toilet, de trapopgang naar de 1e verdieping en toegang tot de woonkamer en de keuken. De woonkamer heeft een gezellige houtkachel en veel lichtinval door de grote ramen aan de voor- en achterzijde. De dichte keuken heeft een inbouwkeuken met 4-pits gaskookplaat, afzuigkap en de nodige kastruimte.
Op de 1e verdieping vinden we 3 slaapkamers en een doucheruimte met vaste wastafel.
Op de 2e verdieping bevindt zich een ruime bergzolder.
BUITEN
De voortuin is onlangs onderhoudsarm aangelegd. De diepe achtertuin met stenen berging, is omsloten en achterom bereikbaar middels een poort. Vanwege zijn ligging op noordwest kunt u zowel van de zon als schaduw genieten. Wat wilt u nog meer?