053-4785670
Molenstraat 5a
info@oostingmakelaardij.nl

Boerenbondstraat 7, Haaksbergen

€415.000
Energielabel Boerenbondstraat 7

Kenmerken

  • Berging
  • Tuin
  • Zonnepanelen

Details

RUIM, ENERGIEZUINIG EN SMAAKVOL WONEN IN HAAKSBERGEN!

Alsof je een woonblad in stapt, echt alles klopt! De woning is helemaal in stijl en geeft bij binnenkomst een fijn, maar ook een ruimtelijk gevoel. Wanneer je op zoek bent naar een ruime, tussenwoning, met kwaliteit, comfort en maar liefst 19 zonnepanelen, vind je die aan de Boerenbondstraat 7. En wacht tot je de locatie ziet! Een gezellig en klein wijkje om te wonen, waar je eigenlijk alleen komt als je er moet zijn. De situatie is zodanig dat er voldoende parkeerplaatsen zijn en dat er hier met plezier gewoond en geleefd wordt. Spreekt dit je aan, dan heb jij hier echt jouw nieuwe (t)huis gevonden! Een huis waar je alleen nog maar je meubels in hoeft te zetten en je kan gaan wonen, helemaal instapklaar!

PERFECTE LIGGING

De ligging is goed, écht op loopafstand van het centrum. In het centrum is alles aanwezig. Een mooi winkelaanbod zodat je eigenlijk alles in het eigen dorp wel kan vinden. Naast het winkelaanbod is er ook een mooi verenigingsleven, zijn er diverse scholen De uitvalswegen naar de omliggende dorpen en steden zijn ook snel te bereiken.  Wanneer je het leuk vindt om heerlijk te fietsen of te wandelen, dan ben je ook met 10 minuten in het buitengebied.

STEEK JE HOOFD OM DE DEUR

Je wordt ontvangen in een ruime hal met toiletruimte. Hier bevindt zich de trapopgang naar de eerste verdieping en toegang tot de tuingerichte woonkamer en straatgerichte keuken.

De moderne keuken bevindt zich aan de voorzijde, met veel daglicht door het grote keukenraam.  De keuken heeft een goede werkruimte en is voorzien van inductiekookplaat, afzuiging, ruime spoelbak, combi-oven, koelkast en veel kastruimte. Een fijn plek zodat je er heerlijk kunt koken.

De woonkamer aan de achterzijde heeft een gezellige zithoek, is modern en sfeervol. De grote raampartijen en tuindeuren verbinden binnen en buiten met elkaar, zorgen voor een fijne lichtinval en geven een ruimtelijk gevoel.

RUIMTE EN MOGELIJKHEDEN

Wanneer je op de eerste verdieping komt zijn er drie slaapkamers. Dit zijn écht ruime kamers.

De badkamer is modern en voorzien van een ligbad, douche, een brede wastafel met twee kranen en een handig 2e toilet. Een heerlijke badkamer dus waar je lekker tot rust kan komen.

De tweede verdieping is middels een vaste trap te bereiken en bijzonder ruim. Zo is het mogelijk om hier bijvoorbeeld nog één of zelfs twee extra slaapkamers te realiseren.

De omsloten achtertuin biedt veel privacy. Met een terras direct achter de woning is het een ideale plek om heerlijk te barbecueën en te ontspannen in de buitenlucht. De tuin is ook achterom bereikbaar.

NIEUW, MODERN, ENERGIELABEL A EN OOK NOG EENS KINDVRIENDELIJK EN DICHTBIJ HET CENTRUM GELEGEN! WAT WILT U NOG MEER? KOM OOK KIJKEN EN PLAN EEN AFSPRAAK VOOR BEZICHTIGING.